FAALİYETLER

Gaziantep Galatasaray Taraftarlar Derneği Yeni Yerinde

Gaziantep

Gaziantep Galatasaray Taraftarlar Derneği'nin ofisi Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Cengiz Özyalçın, Yönetim Kurulu Üyesi Alper Narman, Galatasaray Sportif A.Ş Futbol Direktörü Cenk Ergün, Galatasaray Taraftarlar Dernekleri Federasyon Başkanı Sıtkı Korkmaz ,çevre il ve ilçelerden 20 taraftar derneği başkanı,Gaziantep Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Zeki Kumru,yönetim kurulu ve dernek üyelerinin yanı sıra taraftarların katılımı ile 13.05.2017 tarihinde açıldı.

Açılışa katılan GSTV'ye konuşan 2. Başkan Cengiz Özyalçın, "Yönetim Kurulu'ndaki görev dağılımında bütün derneklerin işlevi sevgili kardeşim Alper Narman'a ait... Bu anlamlı günde birlikte Gaziantep maçı için gelmiştik. Ayrıca böyle bir derneğin açılışında bulunmak bizim için çok anlamlı. Bu nedenle bu derneğimizin de diğer derneklerimiz gibi kulübümüze faydalı olacağına inanıyorum. Bütün Gazianteplilere değerli Başkanımızın selamlarını iletiyorum" ifadelerini kullandı.

Gaziantep Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Zeki Kumru ise açılışa katılanlara teşekkür edip "Bizi çok mutlu ettiler. Derneğimiz açılışı bugüne kısmet oldu. Gaziantep ve Galatasaray'a hayırlı olsun. Umarım büyük başarılar kazanırız" dedi.

Yeni dernek yerimiz tüm üyelerimize,renkdaşlarımıza ve Galatasarayımıza hayırlı olsun..

Diğer Faaliyetler

Tüm Faaliyetler
loader

Y Ü K L E N İ Y O R